Среща в Дупница 21-22.07.2012

Post Reply
Izanagi
Site Admin

Среща в Дупница 21-22.07.2012

Post by Izanagi » Sun Jul 22, 2012 5:11 pm

В рази тема искам да опиша приятното си впечатление от тази среща и да благодаря на организатора - fenabg.

Много яко си изкарахме.
За първи път карахме в колона до там без ексцесии.
На пистата беше мания, пуснаха се всеки с всеки :) и колкото и неорганизирано да беше, културно се получиха нещата.
Аз лично не успях пълноценно да се възползвам от басейна, но темата за D14-кити и D15-ките я разплетохме с Фена и компания на бири под чадърите :D
Вечера няма да я коментирам, събирането с приятели си е събиране с приятели, да я коментират останалите до 8 сутринта :)
Имахме малко проблемче на връщане с едната кола от групата, но пак супер организирано всички помогнаха, накрая с конвой си я прибрахме без проблеми.

Очаквам с нетърпение следващата сбирка в Дупница, когато и аз да съм с кола да раздавам газ.

djudistaaa
enthusiast

Re: Среща в Дупница 21-22.07.2012

Post by djudistaaa » Sat Dec 14, 2013 10:37 am

Октомврийската беше направо чук почти карахме трета спря да влиза колата много бавна абе прибиване .В хижата нещата бяха супер някъде към 8 дигнах яко температура и са наложи да се назобя с известно количество хапчета прахчета и сякви от тоя род .За сметка на това Радко пък снимаше близък кадър 200х zoom доста далеч за да не притиснява гостите на таквоз уникално събитие .Иначе си беше добре кво да кажа май повече народ тая хижа не виждала.Да е жив и здрав fenabg да ни сбере пак .Иначе за хондите Кво да кажа Голем го вадат и Бързо свършват ! :)))

djudistaaa
enthusiast

Post by djudistaaa » Sat Dec 14, 2013 10:40 am

Послепис РРРРРРРРРРР ej bej bej :evil:

Izanagi
Site Admin

Post by Izanagi » Sat Dec 14, 2013 12:44 pm

djudistaaa wrote:...Голем го вадат и Бързо свършват ! :)))
Ама това май беше на следващата среща ...

Както и да е, всичките бяха супер.

Аз на последната не успях да карам, защото беше топло и на пистата имаше адското сцепление дори без да спадам гумите и съединителя се предаде още на първия старт на 4-та.
Такова сцепление не бях усещал с тази кола, най-накрая се видя, че може да върви. Като включих 2-ра щях да изкъртя седалката :D

Следващият път нов съединител да видим.

Post Reply