atoma: D15B2 към по добро

Post Reply
Izanagi
Site Admin

atoma: D15B2 към по добро

Post by Izanagi » Tue Jul 03, 2012 1:57 pm

25.08.2011

Здравейте,
все се каня да пусна една тема за колата ми или по скоро това което е и ще бъде но все не ми остава време, чудех се, чудех се и къде да я пусна и реших да е тук. Виновник е Кало, подразни ме с тва че има лепенка на форумчето :p
Та ето от къде се почна:
чакане за номера пред КАТ - Враца:
Image

Последва смяна на радиатор защото стария и оригинален издаде багажа пред вкъщи след първия тест драйв. След което потеглих към Варна, с тия 16-ки колата едвам набираше ама пък на визия беше чудна :)
Ето и първи снимки на морето:
Image
Image

След като порових малко по форуми, поогледах се, позапознах се с тоя оня и след като ми пуснаха мухата дойде време това:
Image
да бъде заменено с това:
Image
Image
Image
след това добавих и това за по мощен саунд :lol:
Image
Image

След което последва закупуване на:
Image
Image
и последва монтажа на гърнето, за съжаление тогава малко ма застигна безпаричие и продадох колектора, но пък купих 4 железни 15" от Мини Купър:
Image
Image
Image
Image
едни амбърчета сложих за малко по JDМ визия.
Купих и нещо което липсваше:
Image
Image

Замених 16-ките от първите снимки за 15-ки, поради причината че 16-ките бяха много меки за нашите пътища :lol:
Image
за това:
Image
тук вече отпред е с червено кони, което впоследствие се оказа не много кораво за Варненските пътища. Отзад оставих стоковиците.
Известно време само карах, но нещо не ми аресваше. Посъбрах некой лев и сложих генерация на 50мм, колата осезаемо се поотпуши. Естествено не закъсня и първия акт за шумна кола, който няма и да платя никога :D
Намерих и едни калобранчета и ги сложих и тях:
Image паснаха перфектно.
По едно време ми изпадна и това:
Image
Image
но за съжаление неможах да монтирам заради по голямата генерация и слизащия малко по надолу колектор. Ето и още малко глезотийки които сложих:
Image
Image
Image
тия не ми харесаха и поръчах това:
Image.
бях взел и това:
Image
но нещо се разкандардисах и се отказах да слагам в-тек главица, ще препиша от Кало и ще сложа Б18.

За сега това е от мен скоро продължение, надявам се да не съм отегчил някой. А ако темата ми не е за тук я затрийте :)

06.11.2011

Да добавя един малък ъпгрейд (парктроник)

Image

малко допълнение към така наречената JDM визия :) лошото е че гледах гледах и не разбрах как да монтирам предната такава кука просто няма къде да я хвана :( също така, най накрая сложих задните калобрани :D

А ето и какво чакам скоро, макар че на никой не му харесват, важното е че мен ме кефят :)

Image

15.11.2011

Image
Image
Image

21.03.2012

Колата вече е с B16A2 :)Image

Uploaded with ImageShack.us

Post Reply